W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy „Biedronki” przyjęły swoich ukochanych gości. Z okazji uroczystości „Dnia Babci i Dziadka” dzieci zaprezentowały program artystyczny składający się z wierszy i piosenek, a następnie przeniosły swoich dziadków we wspomnienia z dzieciństwa. W trakcie zabawy „Piłka parzy” dziadkowie zamiast odpadać z gry w nagrodę musieli opowiedzieć o swojej ulubionej zabawie podwórkowej, grze lub zabawce ze swojego dzieciństwa. Potem po zapoznaniu się z krótką instrukcją wyświetloną z rzutnika dziadkowie wraz z dziećmi wykonali zabawki „Z dawnych lat”- były to: pistolet na groch, robak w pudełku od zapałek oraz bączek z guzika.Zabawa sprawiła wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.