,,Dzień kolęd”

,, Hej kolęda, kolęda, hej kolędy to czas
Kto ogrzeje rączęta, kto schronienie mu da
Hej kolęda, kolęda hej kolędy to czas
Kto ogrzeje rączęta, kto schronienie mu da.”

20 grudnia 2019 roku w naszym przedszkolu odbył się uroczysty “Dzień kolęd”. Na wstępie dyrektor Elżbieta Sekuła serdecznie powitała zgromadzonych gości. Mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu zespół Olszyna , ojca Janusza, panią Joannę Siwiecką oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Dzieci z koła teatralnego wykonały piękne jasełka,to wyjątkowe spotkanie połączyło artystycznie przedstawicieli różnych pokoleń, a repertuar prezentowany podczas uroczyści, mógł zadowolić niejednego słuchacza, dostarczając wszystkim wielu wzruszeń i radości. Gorąco dziękujemy za przybycie i zapraszamy na wspólne kolędowanie za rok!
To był wspaniały dzień, pełen ciepła i dziecięcej wrażliwości, który długo pozostanie w naszej pamięci.