„Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy 20 września zbliża się,
Od najmłodszego, aż po starszaka,
Każdy świętuje Dzień Przedszkolaka!”

Obchodów święta oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym przedszkolu 🥳🤩
Dzień był przepełniony licznymi atrakcjami – stacje zadaniowe w każdej sali oraz dyskoteka przedszkolaka.
Zakończył się słodkim akcentem i prezentem dla grup ufundowanym przez naszych zaprzyjaźnionych sponsorów,którym z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania 😍

Nasz Dzień Przedszkolaka w tym roku był wyjątkowy,gdyż przy tej okazji uroczyście przyjęliśmy do naszego grona Panią Dyrektor Aleksandrę Kalinowską oraz Panią Wicedyrektor Małgorzatę Grulkowską.
Pani Dyrektor Aleksandra Kalinowska miała nieco utrudnione zadanie. Aby dostać się na fotel dyrektorski musiała przejść przez wszystkie szczeble edukacji przedszkolnej- odpowiedzieć na pytania związane z naszym przedszkolem oraz wypić sok z cytryny i pięknie się po nim uśmiechnąć.
Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła dzieciom ślubowanie:
„Świadoma potrzeb przedszkolaka,
Gdy nadarzy się okazja wszelaka,
Znajdę czas na dzieci przytulanie,
Odpowiem na każde najtrudniejsze pytanie,
Przysięgam uśmiechać się szeroko,
A gdy nabałaganicie przymknę oko”

Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że Pani Dyrektor zdała egzamin celująco i gromkimi brawami przyjęły do swojego grona. Pracownicy z życzeniami owocnej współpracy złożyli na ręce Pań Dyrektorek bukiety kwiatów.
Naszym Kochanym Przedszkolakom jeszcze raz życzymy cudownego dzieciństwa, przepełnionego miłością najbliższych, jak najmniej powodów do smutku i radości z pobytu w naszym przedszkolu.