Mikołajki

Dzieci spotkają się z elfami Św. Mikołaja. Ich zadaniem będzie przygotowanie reniferów, prezentów jak i samego Mikołaja do wielkiej podróży. Konkursy i interaktywne zabawy będą miały na celu pokazanie dzieciom jak wiele pracy jest na Biegunie Północnym w związku ze zbliżającymi się świętami. Dzieci będą wybierać i pakować świąteczne prezenty, karmić zgłodniałe renifery, ubierać Świętego Mikołaja, rzucać się śniegowymi kulkami, przechodzić przez komin, zajadać i popijać mlekiem ciasteczka. Odbędą się również występy dzieci z grup przedszkolnych naszej placówki. Wszystkie konkursy będą przeplatane interaktywną zabawą, tańcami i tak aż do przybycia Świętego Mikołaja. A Mikołaj opowie dzieciom o swoich bożonarodzeniowych przygodach, nauczy je tańca reniferów i rozda upominki.

Niezapomnianą i widowiskową rozrywką będzie TANIEC Z OGNIEM! Zapraszamy do Polanowa.