Mikołajki w przedszkolu

6 grudnia to dzień bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, w asyście swoich pomocników- elfów do przedszkola przybyła Mikołajka, którą była Pani Dyrektor Elżbieta Sekuła. Na jej wizytę dzieci cierpliwie czekały. Podczas odwiedzin dzieci rozmawiały o tradycjach oraz przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Pani Mikołajka nie zapomniała również o drobnych prezentach dla każdego dziecka. Przedszkolaki obiecały, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu. A kiedy już pożegnały Mikołajkę z elfami, na twarzach dzieci jeszcze przez długi czas gościł uśmiech.