Rainy Day prezentacja do lekcji online

Kontynuacja lekcji online dla przedszkolaków o pogodzie już dostępna w sklepie 🌂💧🌧☂️Zestaw 38 stron do wprowadzenia i utrwalenia słownictwa związanego z pogodą deszczową. Prezentacja wykonana i przystosowana do programu Power Point.W skład prezentacji wchodzą:- strony z 8 obrazkami:rainy, raincoat, wellies, umbrella, drop, puddle, wet, dry- strony z podpisami;- strony z elementami w różnej ilości "How many…?" do policzenia przez uczniów- stronę ze wszystkimi elementami deszczowej pogody;- strony ze zgadywanką typu "What's missing?";- stronę do zakreślania kółeczkami online lub wydrukowania jako kartę pracy.

Opublikowany przez AngSchool – blog dla nauczycieli języków obcych Czwartek, 19 marca 2020