W minionym tygodniu dzieci z grupy „Biedronki” bardzo aktywnie pracowały w domu. Pod czujnym okiem rodziców zgłębiały widzę przyrodniczą – poznały nową porę roku – Wiosnę. Podczas spaceru słuchały śpiewu ptaków 🐦przyglądały się nowym roślinom, podziwiały piękne kwiaty 🌷⚘🌼
Na utrwalenie wiedzy wykonały wspólnie z rodzicami plakaty pt. „ZWIASTUNY WIOSNY ” oraz założyły hodowlę szczypiorku. Będą o niego samodzielnie dbać – podlewać i zapewniać odpowiednią dawkę światła. A po uzyskaniu oczekiwanego wzrostu – odpowiednio go wykorzystamy.
Ponadto dzieci korzystały z pierwszych promieni słonecznych, spędzały czas na świeżym powietrzu spacerując i pomagając w pracach w ogrodzie🚴‍♀️🏃‍♂️⚽️🌞👨‍🌾
Oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, tzn z dala od skupisk i zgromadzeń, tylko w otoczeniu natury i najbliższych członków rodziny. 👨‍👩‍👧‍👦
Dziękuję rodzicom za ogromne wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich dniach oraz za pomoc w realizacji zdalnego nauczania naszych Kochanych Przedszkolaków.
Zachęcam do dalszej współpracy.
Kolejne wyzwania już w poniedziałek! 👩‍🏫👨‍🎨👩‍🎤🤩😁