Wnuczęta mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nich zrobili na swój własny, wyjątkowy sposób.

Dzieci z grupy „Muchomorki” pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze i piosenki, które ćwiczyły na tą uroczystość. Pani dyrektor Aleksandra Kalinowska najpierw przywitała uroczyście wszystkie babcie i dziadków. 
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie przedszkolaki wręczyły dziadkom laurki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Po wspólnych rozmowach i poczęstunku dziadkowie wraz z wnukami wzięli udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez wychowawczynie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.