Herbatka dla seniora

We wtorek 31.01.23 r., dzieci z grupy „Muchomorki” odwiedziły pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej w Cetuniu.
W trakcie tej wizyty, zaprezentowały gospodarzom swoje umiejętności taneczne oraz wokalne w przedstawieniu z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Natomiast w czwartek – 02.02.23 r., dzieci z grupy „Motylki” odwiedziły członków Klubu Seniora w Polanowie.
Podczas wizyty zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie przedstawiając występ artystyczny pt. „Co się z Jasełkami stało?”. Nasi mali aktorzy wypadli świetnie. Podopieczni Domu Pomocy Społecznej oraz Klubu Seniora z uwagą i wzruszeniem oglądali poczynania naszych wychowanków.
Oprócz miłych słów uznania, „starszaki” w ramach podziękowania otrzymały słodki poczęstunek. Nie zabrakło też zaproszeń do ponownych odwiedzin oraz współpracy. Z pewnością z nich skorzystamy, gdyż poprzez kontakty z osobami starszymi, często mocno doświadczonymi przez los, dzieci uczą się szacunku dla tych ludzi. A jednocześnie doświadczają też pozytywnych emocji, wywołanych sprawianiem radości innym osobom.
Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy okazali wielkie serce poprzez włączenie się w akcję zbiórki herbat i ciasteczek dla seniorów. Dzięki waszemu zaangażowaniu nasze przedszkolaki mogły obdarować ww instytucje.
Wywołując przy tym uśmiech obdarowanych. Dziękuję za wsparcie.