,,Mieć babcię i dziadka to znaczy mieć słońce i gwiazdki do spania, i całus w kieszonce, przygody, spacery, dawne opowieści i stosy prezentów. Aż trudno je zmieścić!”


29.01.2020 r. dzieci z grupy ,,Sarenki” postanowiły, że będą prezentem i niespodzianką dla babć i dziadków DPS w Cetuniu. Takiej atmosfery jak tu nigdzie nie można znaleźć! Oklaski już na samo wejście! Publiczność skupiona i zasłuchana… Nie tylko dzieci i panie były wzruszone, a uśmiechy mówiły same za siebie. Dzieci spisały się na medal i pięknie wykonały cały niełatwy repertuar. Babcie i dziadkowie podziękowali im gorącymi oklaskami. Zaprosiliśmy chętne osoby do wspólnej zabawy i razem zatańczyliśmy pokazywankę ,,Deszczyk – wiatr”, ,,Niedźwiadek” i ,,Clap song”. Okazało się, że babcie i dziadkowie sobie doskonale poradzili! Zaproszono nas na smakowity poczęstunek: pyszne pączki, rogaliki i ciasto. Dzieci wręczyły Pani Dyrektor laurkę z życzeniami dla babć i dziadków samodzielnie wykonaną. Niestety nadszedł czas rozstania… Te mile chwile na długo zostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za mile przyjęcie, poczęstunek i przygotowane nagłośnienie! A przede wszystkim za wspólnie spędzone chwile!