🦋 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 🦋

27 listopada odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci z Grupy Motylki – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci i rodzice złożyli przysięgę.

Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor Aleksandra Kalinowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, pamiątkową książeczkę oraz słodki upominek.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości oraz za wspaniałą zabawę.