Dnia 14.01.2026r. w grupie ,,Zajączki w ramach w współpracy z Rodzicami odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze podczas którego Pani Lucyna Szelerska – mama Szymona przeczytała dzieciom bajkę pt. „Kicia Kocia i straszna burza”. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści, oglądały ilustracje i uważnie śledziły losy bohaterki. Czytanie przebiegało w miłej i spokojnej atmosferze, sprzyjającej rozmowie o emocjach oraz sposobach radzenia sobie ze strachem. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z burzą.

Serdecznie dziękujemy mamie Szymona za poświęcony czas, zaangażowanie oraz piękne przeczytanie bajki. Dzieci już z wielką niecierpliwością czekają na kolejnego gościa, który odwiedzi grupę w miesiącu luty.