![]()
Wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu! ![]()
![]()
Dziś w murach naszego przedszkola uniosła się nutka wzruszenia…
Nasze młodsze grupy – Motylki
, Biedronki
i Zajączki
– oficjalnie i uroczyście pożegnały starszaków z grup Jeżyki
i Muchomorki
, którzy po wakacjach rozpoczynają już szkolną przygodę! ![]()
![]()
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki.![]()
Dla naszych kochanych Starszaków był to dzień pełen emocji, a dla nas wszystkich powód do wielkiej dumy. Życzymy Wam, drogie Jeżyki i Muchomorki, samych sukcesów w szkole! Pamiętajcie, że nasze drzwi są dla Was zawsze otwarte! ![]()
![]()
Składamy również serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie i przygotowanie pięknych, drobnych upominków dla naszych absolwentów. Ogromne dziękuję kierujemy także do Pani Grażynki, naszej niezastąpionej intendentki, za osłodzenie tych paczuszek pysznymi smakołykami! ![]()
Dzięki Państwa wsparciu ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i radosny.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pięknego wydarzenia! ![]()
![]()
















