Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. W dniu 22.01.2020 r. dzieci z grupy ,, Motylki” po raz pierwszy gościły Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Na wstępie uroczystości Pani Dyrektor Elżbieta Sekuła przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Licznie zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowywanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze oraz piosenki , które ćwiczyły na tą uroczystość od początku stycznia. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.