Dzień Chłopców i Dzień Dziewczynek w grupie „Jagódki” ![]()
Dzisiaj świętowaliśmy podwójnie! ![]()
![]()
Było mnóstwo radości, ruchu i wspólnej zabawy — chusta animacyjna, tunel, ścieżka sensoryczna oraz rzut do celu dostarczyły dzieciom wielu emocji i śmiechu ![]()
![]()
Po aktywnościach czekał na wszystkich słodki poczęstunek, a na zakończenie każdy Jagódkowy chłopiec i dziewczynka otrzymali medal oraz kolorowankę – drobny upominek od Rodziców. ![]()
![]()
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie niespodzianki i poczęstunku.



































