Dziś grupa Muchomorki po raz pierwszy odwiedziła szkołę podstawową. Dla naszych sześciolatków było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ już po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody jako uczniowie pierwszej klasy.

Podczas wizyty dzieci miały okazję zwiedzić szkolne korytarze i sale lekcyjne, poznać panie nauczycielki oraz poczuć atmosferę szkoły. Największą radość sprawiła im możliwość usiąść w szkolnych ławkach i choć przez chwilę wcielenia się w rolę uczniów.

To spotkanie pozwoliło dzieciom oswoić się z nowym miejscem oraz z zaciekawieniem i entuzjazmem spojrzeć na zbliżające się szkolne wyzwania. Jesteśmy przekonani, że po wakacjach przekroczą próg szkoły z uśmiechem, odwagą i gotowością do nauki.