![]()
Dzień Warzyw i Owoców w grupie Poziomek! ![]()
![]()
Dziś w naszej grupie Poziomek obchodziliśmy Dzień Warzyw i Owoców – było kolorowo, zdrowo i bardzo wesoło! ![]()
Podczas zajęć dzieci brały udział w zabawach badawczych – oglądały, dotykały i wąchały różne warzywa i owoce, próbując odgadnąć, co to za smakowite skarby natury. ![]()
Nie zabrakło też zabaw matematycznych – liczyliśmy owoce, segregowaliśmy je według koloru i wielkości, tworzyliśmy zbiory i układaliśmy rytmy. ![]()
![]()
=![]()
Poziomki świetnie poradziły sobie również z nazywaniem warzyw i owoców, rozpoznawaniem ich po kształcie i kolorze.
Dzieci z dumą opowiadały, które z nich lubią najbardziej i dlaczego warto jeść je każdego dnia, by być zdrowym i pełnym energii! ![]()
![]()
To był dzień pełen zabawy, nauki i witamin! ![]()
















