🍎🥕 Dzień Warzyw i Owoców w grupie Poziomek! 🥦🍓

Dziś w naszej grupie Poziomek obchodziliśmy Dzień Warzyw i Owoców – było kolorowo, zdrowo i bardzo wesoło! 🌈

Podczas zajęć dzieci brały udział w zabawach badawczych – oglądały, dotykały i wąchały różne warzywa i owoce, próbując odgadnąć, co to za smakowite skarby natury. 🥕

Nie zabrakło też zabaw matematycznych – liczyliśmy owoce, segregowaliśmy je według koloru i wielkości, tworzyliśmy zbiory i układaliśmy rytmy. 🍇➕🍏=😊

Poziomki świetnie poradziły sobie również z nazywaniem warzyw i owoców, rozpoznawaniem ich po kształcie i kolorze.
Dzieci z dumą opowiadały, które z nich lubią najbardziej i dlaczego warto jeść je każdego dnia, by być zdrowym i pełnym energii! 💪🍎

To był dzień pełen zabawy, nauki i witamin! 🥰