ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE, WITAJ SZKOŁO 🎓

Za nami niezwykle wzruszający dzień. Oficjalnie zakończyliśmy rok przedszkolny!

Jeszcze niedawno nasze Jeżyki i Muchomorki przekraczały próg przedszkola z niepewną miną i przytulanką w ręku, a dziś z dumą i odwagą odbierały pamiątkowe dyplomy absolwenta.

Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny, który u niejednego rodzica i nauczyciela wywołał łzy wzruszenia.

DZIĘKUJEMY :

🌹NASZYM KOCHANYM PRZEDSZKOLAKOM za Wasz uśmiech, energię i codzienne sukcesy i za przygodę, jaką z Wami mogliśmy przeżyć.

🌹RODZICOM za nieocenione wsparcie, zaufanie, współpracę i serce włożone w życie naszej placówki.

🌹DYREKCJI, KADRZE PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNIKOM OBSŁUGI za cierpliwość, trud i siłę każdego dnia.

Przed naszymi starszakami nowy rozdział – SZKOŁA! Życzymy Wam drodzy absolwenci sukcesów na miarę możliwości, wiary we własne siły i wielu nowych niezapomnianych przygód. ☀️❤️

Piękny polonez wykonaniu dzieci z grupy Jeżyki – https://www.facebook.com/reel/1650203892753558

„Możemy wszystko” – wyjątkowa piosenka w wykonaniu naszych sześciolatków. Muchomorki i Jeżyki pięknie i uroczyście pożegnały przedszkole, rozpoczynając nowy etap swojej edukacyjnej przygody. https://www.facebook.com/reel/1716827442994932