PODZIĘKOWANIE

Towarzystwo Nasz Dom wraz z podopiecznymi złożyli podziękowania naszej placówce za udział w akcji „Góra Grosza”. Celem, na który zbieraliśmy monety jest pomoc dzieciom wychowującym się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Nasza cegiełka w kwocie 1.112,74 zł zostanie przekazana m.in. na:

– remonty i doposażenia infrastruktury placówek i ośrodków dla dzieci i młodzieży,

– pomoc specjalistyczną (np. profesjonalną pomoc medyczna, rehabilitacje i terapie),

– programy i staże dla młodzieży (np. stypendia, konkursy),

– edukację dzieci i ich opiekunów,

– wypoczynek dla dzieci i młodzieży,

– rozwój rodzinnej pieczy zastępczej.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za przyłączenie się do akcji, która ma oprócz pomocy również działanie edukacyjne. Za jej pośrednictwem uświadamiamy naszym dzieciom jaką siłę może stanowić niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Dla nas to tylko kilka drobnych, żółtych monet, ale zebrane w wielką górę stanowią wielką wartość.

W naszym wewnątrzprzedszkolnym konkursie zwyciężyła grupa „Zajączki”, która uzbierała kwotę w wysokości 222,91 zł. Za nią kolejno uplasowały się następujące grupy:

2. „Motylki”- 197,09 zł

3. „Biedronki”- 173,96 zł

4. „Sarenki”- 165,69 zł

5. „Pszczółki”- 122,80 zł

6. „Jeżyki”- 121,49 zł

7. „Muchomorki”- 108,80 zł

ZBIERAJCIE MONETY JUŻ OD DZIŚ, BO W PRZYSZŁYM ROKU BĘDZIEMY KONTYNUOWAĆ AKCJĘ!