,,W karnawale, w karnawale przystrojone wszystkie sale. Zakładamy czapki, szale bawimy się doskonale!”

Taki też wspaniały bal karnawałowy odbył się 06.02.2020 r. w Przedszkolu Gminnym w Polanowie. Jak zawsze nie zawiódł nas Dj Przemo, który wraz z Kubusiem Puchatkiem i Minionkiem przygotował dzieciom super zabawę. Najpierw bawiły się dzieci młodsze, a potem starsze. Były tegoroczne przeboje, a także dawne, niezapomniane, które porywały nasze nogi do tańca. Dj Przemo znowu uczył nas rożnych, czasami karkołomnych kroków! Oczywiście dla nas to nie było nic trudnego. Dzieci głośno wyśpiewały znane przeboje, potem wspólnie bawiliśmy się chustą Klanzy. Wielką wrzawę i radość wśród dzieci wywołały bańki mydlane i strzelające złotymi gwiazdkami tuby. Dj Przemo okazał się także czarodziejem! W naszej auli nagle zaczął padać śnieg, a może to sprawiła piosenka ,,Mam tę moc!” Wszystkie dzieci były pięknie przebrane, niektórych nie można było rozpoznać i wszystkie brały udział w zabawie. Dzieci robiły również zdjęcia, które będą niezwykłą pamiątką z dzisiejszego balu. Dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim paniom, dzieciom i oczywiście Dj Przemo za wspólną zabawę i niesamowite wrażenia. Przepięknie udekorowana balonami sale zawdzięczamy Wypożyczalni strojów.