,,Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa,
a w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim babciom, wszystkim dziadkom zdrowia,
szczęścia pomyślności, uśmiechów na co dzień i wiele radości.”

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto. Niestety wzrost zachorowań w związku z pandemią spowodował, że nie mogliśmy się spotkać z najkochańszymi dziadkami w przedszkolu. Każda grupa przygotowała wirtualny występ niespodziankowy. Dzieci wykonały również upominki dla babci i dziadka. To podziękowanie za pomoc w codziennych zmaganiach, za opiekę kiedy rodzice są w pracy, za wspólne zabawy i cierpliwość, ponieważ wszyscy dobrze wiedzą, że na każde zmartwienie zawsze znajdzie radę ukochana babcia i najlepszy dziadek. Może w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się w przedszkolu. Wszystkiego najlepszego kochani, a przede wszystkim miłości, wiele radości i zdrowia.

Grupa Motylki

Grupa Zajączki

Grupa Muchomorki

Grupa Sarenki

Grupa Biedronki

Grupa Jeżyki

Grupa Pszczółki