Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie Jeżyki

W dniu 02 lutego 2023r najmłodsza grupa w naszym przedszkolu zaprezentowała swoje talenty przed swoimi babciami i dziadkami. Maluchy śpiewały, tańczyły a także recytowały wiersz dla najstarszych członków swojej rodziny.
Mimo towarzyszącej im tremy, gdyż był to ich pierwszy publiczny występ w przedszkolu dla tak licznej widowni, zaprezentowały się doskonale. W niejednym oku zakręciła się łza, a ogrom braw świadczył o wysokim poziomie przygotowania i zaangażowania dzieci.
Po występie wszyscy spędzili wspólnie czas przy zorganizowanym przez rodziców poczęstunku. Babcie i dziadkowie w trakcie niego mogli doświadczyć uczuć i emocji, jakie towarzyszyły ich wnukom podczas występu, gdyż wielu z nich przystąpiło do zabaw przygotowanych przez prowadzącego. Wśród gości został odnaleziony „Mistrz kierownicy”, a także została zaprezentowana zabawa „Zgadnij kim jestem”. Zarówno gościom, jak i dzieciom bardzo podobało się spotkanie. Kolejne już za rok.