,,Babciu, dziadku, coś Wam dam.
Uśmiech, który w sercu mam.
Kolorowe kwiatki trzy, byście mieli miłe dni”

23.01.2020 r. w grupie ,,Sarenki” odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka”. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z ukochanymi dziadkami. Wszystkim dopisywały humory, a uroczystość przebiegała w miłej atmosferze. Dzieci za swój występ zostały nagrodzone dużymi brawami, a na twarzach wielu babć i dziadków dostrzec można było wzruszenie. W tym roku prezentem były laurki – doniczki z kwiatami i motylkiem, które dzieci samodzielnie wycięły. W czasie spotkania odbyły się wspólne zabawy: przekazywanie kapelusza i drewnianej łyżki, a także wyklaskiwanie rytmu do skocznej melodii. Uśmiech na twarzach uczestników mówił sam za siebie. Na zakończenie zaśpiewaliśmy babciom i dziadkom pastorałkę ,,Leć, kolędo w świat”, z którą dzieci wystąpiły na ,,VI Przeglądzie kolęd i pastorałek” w Żydowie.
Dziękujemy babciom i dziadkom za przybycie, a rodzicom za zorganizowanie poczęstunku.
Do zobaczenia za rok!