,,Każde dziecko na świecie chce bezpiecznie żyć, każde dziecko na świecie chce szczęśliwe być…”

Dzisiaj dzieci z grupy ,,Sarenki”, tak jak dzieci na całym świecie obchodziły swoje święto. ,,Dzień dziecka” to okazja do wspólnej zabawy i spontanicznej radości! ,,Sarenki” spędziły go na sportowo! Rozpoczęliśmy zabawą na powitanie, a potem odbyły się zawody w szybkim toczeniu wielkiej piłki, sztafecie, ale także rzutach do celu. Był też wyścig zaprzęgów ze skakanką, tor przeszkód, przeciąganie liny i oczywiście nie mogło zabraknąć zabawy z chusta Klanzy- zawsze wprowadza dzieci w wesoły nastrój. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, który przyniosła Pani Dyrektor i Pani Grażynka. Po zdrowym ruchu dopisywał nam apetyt, więc szybko zniknęła bułka i pieczona kiełbaska. ,,Sarenki” otrzymały także tajemniczy list bez adresata i musiały odnaleźć wskazówki oraz niespodziankę. To był dzień pełen wrażeń. Wszystkiego najlepszego!