,,Mama i tata to świat nasz cały,
ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały.
To dobre, czule, pomocne ręce
i kochające najmocniej serce.”

26.05.2022 r. małe ,,Sarenki” zaprosiły do przedszkola swoich ukochanych Rodziców.
Już od samego rana emocje dzieci ,,wykrzykiwały” : Mamo, tato kocham Was.
Dzieci z odwagą wykonały program artystyczny, po którym wręczyły Rodzicom serduszka. Były również konkursy, w których Rodzice zachęceni przez swoich milusińskich chętnie brali udział. Mamy układały puzzle i ścigały się samochodami, a tatusiowie pokazali mistrzostwo w szyciu. Była też zabawa z szalonymi kapeluszami, ale co się z nimi działo to już nasza tajemnica…
Jeszcze raz życzymy Rodzicom dużo radości, wytrwałości i spełnienia marzeń.
Dziękujemy za wspaniały poczęstunek! Paniom z obsługi za pięknie nakryte stoły.