W dniu 26 maja przedszkolaki z grupy Muchomorki wraz z rodzicami oraz Pani dyrektor Elżbieta Sekuła, świętowaliśmy Dzień Rodziny na Świętej Górze Polanowskiej.
Rozpoczęliśmy wędrówkę na szczyt rodzinną grą terenową „Leśna przygoda”. Do wykonania było pięć zadań związanych z okoliczną przyrodą i krajobrazem. Grupy świetnie że sobą współpracowały:)
W kaplicy Pustelni Franciszkańskiej odbyło się spotkanie z Ojcem Januszem. Następnie dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne i taneczne oraz wręczyły samodzielnie wykonane upominki I złożyły życzenia swoim rodzicom. Nie zabrakło wspólnych zabaw I pikniku z kiełbaskami.
Dzieci miały okazję wzmocnić więzy uczuciowe z rodziną i wspólnie pielęgnować tradycję Dnia Mamy I Taty. Dzień minął przy pięknej pogodzie, w otoczeniu natury I w atmosferze szczęścia i radości.