W minionym tygodniu dzieci z grupy „Biedronki” 🐞 również bardzo intensywnie pracowały. W dalszym ciągu zgłębiały widzę na temat Wiosny. Dowiedziały się ciekawostek o bocianie, oglądając film edukacyjny, nauczyły się piosenki o nim i wykonały pracę plastyczną według własnego pomysłu.
Ponadto obserwowały zjawiska atmosferyczne i zapisywały je
w samodzielnie przygotowanym „Kalendarzu pogody”.
Rozwiązywały zadania w Kartach pracy, pomagały rodzicom
w obowiązkach domowych i przygotowywaniu potraw.
W wolnej chwili bawiły się eksperymentując i lepiąc z różnych mas plastycznych.
Dzieci wraz z całymi rodzinami uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Autyzmu”, ubierając się na niebiesko i wykonując niebieskie serduszka, jako symbol miłości i tolerancji osób dotkniętych tą chorobą.
Dziękuję rodzicom za zaangażowanie i bardzo ciekawe pomysły prac. Zapraszam do dalszej współpracy.

W imieniu Pani Dyrektor, swoim oraz wszystkich pracowników przedszkola przesyłamy serdeczne pozdrowienia i uściski naszym kochanym przedszkolakom. Tęsknimy za Wami! 😘🧸🎨🥅🧩⚽️👫