W minionym tygodniu nasze dzielne przedszkolaki z grupy „Sarenki” podjęły realizacje tematów dotyczących naszej Ojczyzny. Dzieci wirtualnie wyruszyły na spacer po naszej stolicy – Warszawie poznając jej legendę oraz najważniejsze miejsca i zabytki. Chętnie uczyły się zaproponowaną piosenkę pt. „Jestem Polakiem” .
Z ogromną starannością i zaangażowaniem dzieci wykonywały prace plastyczne. Mimo ciężkiej pracy nasze „Sarenki” znalazły również czas na odpoczynek i zabawę na świeżym powietrzu.

🙂

Przedszkolaki, jak zwykle sumiennie pracowały w domu pod czujnym okiem Rodziców wykonywały zadania, czego dowodem są nadesłane zdjęcia. Jak zawsze dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w proces edukacyjny.