W minionym tygodniu nasze dzielne przedszkolaki z grupy ,,Sarenki” realizowały niepowtarzalną tematykę – Święto Rodziców. „Dzień Mamy i Taty” to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy rodziców za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Dzieci z tej okazji podziękowały Rodzicom najpiękniej jak umiały, wykonując obrazek dla swoich najbliższych. Rodzicom została zadedykowana również piosenka pt. ,,Dziękuję mamo, dziękuję tato”. Jak zawsze nasze dzielne Sarenki wykonały wszystkie zaproponowane zadania oraz dzielnie pracowały w kartach pracy. Na zakończenie przedszkolaki wspólnie z Rodzicami miały okazję wykonania zabawy ruchowej do piosenki pt. ,,Chocolate”. Dziękujemy naszym Rodzicom za wsparcie w kształceniu na odległość oraz przesyłamy od każdego naszego przedszkolaka moc uścisków i buziaków z okazji Waszego święta.