,,Mama i tata to świat nasz cały,
ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały.
To dobre, czułe, pomocne ręce
i kochające najmocniej serce.
To są wyprawy do kraju baśni,
wakacje w górach, nad morzem, na wsi.
Loty huśtawką, prawie do słońca
oraz cierpliwość, co nie ma końca.”

Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe święto, ważne dla dzieci w każdym wieku! Bo któż nie kocha swoich rodziców, nie tęskni za nimi, gdy są daleko. Nić łącząca bliskich jest nierozerwalna i trwała. Z okazji tego święta wszystkie dzieci z naszego przedszkola przygotowały mały, ale wyjątkowy i wzruszający koncert. Nie mogliśmy się spotkać z rodzicami, ale dzieci chociaż w ten sposób chciały wyrazić jak ważna dla nich jest ukochana mama i troskliwy tata. Miłość swą wyraziły w dwóch językach: polskim i angielskim. Do życzeń, wierszy i piosenek dzieci dołączyły prezent, niespodziankę ,,od serca”, który to samodzielnie wykonały. Mamy nadzieje, ze niespodzianka się udała.
Wszystkim Rodzicom życzymy spełnienia marzeń, cierpliwości, uśmiechu i radości ze swoich pociech.
Wszystkiego najlepszego!

GRUPA MOTYLKI