Kolędujmy razem…

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych.
21 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Dzień Kolęd, które poprowadził Aniołek i „niegrzeczny” Antoś. Podczas spotkania Dzieci zaprezentowały przygotowane kolędy i pastorałki.

Dzieci ze starszych grup pod okiem pani Angeliki przedstawiły uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.
Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

W uroczystości uczestniczyły wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście – emerytowani pracownicy. Na zakończenie spotkania pani wicedyrektor złożyła wszystkim pracownikom przedszkola oraz wychowankom życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt.
Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę.