Kolejne dzieci z grupy Jeżyki dołączyły do grona przedszkolaków

Jak wiadomo pasowanie na przedszkola jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego małego dziecka.
Z tego względu ta ważna uroczystość nie może ominąć żadnego dziecka w grupie Jeżyków. W dniu 28 marca b.r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci, które nie mogły być obecne w trakcie oficjalnego dnia tego wydarzenia, a mogły już dołączyć do naszego grona.
Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w piosence „Hola, hola oto przedszkolak” oraz w zabawie z chustą animacyjną „Chiński mur”. Tym samym pokazały, że posiadają umiejętności godne przedszkolaka.
Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz książkę. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku.