KONKURS PLASTYCZNY “MÓJ PRZYJACIEL MIŚ” – ROZSTRZYGNIĘTY

Pluszowy miś jest ulubioną maskotką wielu dzieci. Nie ma chyba domu, w którym nie pojawia się ten towarzysz dziecięcych zabaw, radości, smutków i przytulanka do zasypiania. Nic więc dziwnego, że zabawka ta doczekała się swojego święta.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia chętne dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem “Mój Przyjaciel Miś”.
Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej przedstawiającej sylwetę misia. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci wraz z rodzicami z przedszkola oraz z oddziałów przedszkolnych, do placówki wpłynęło 81 prac.

Uczestnicy plastycznych zmagań wykazali się kreatywnością i ogromną wyobraźnią, a komisja konkursowa, która oceniała dzieła młodych artystów miała bardzo trudne zadanie z wyłonieniem najlepszych prac. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach przyznała następujące miejsca:
I MIEJSCE:
Amelia Fatyga – Zajączki 6-latki
Adrianna Kiełbasa – Sarenki 5-latki
Maria Nowak – Motylki 4-latki
Zuzanna Boczek – Biedronki 3-latki

II MIEJSCE:
Ewa Bartczak – Zajączki 6-latki
Julia Boczek – Sarenki 5-latki
Tymon Łopacki – Sarenki 5-latki
Remigiusz Trznadel – Sarenki 5-latki
Elena Pooch – Jeżyki 4-latki
Ida Werner – Motylki 3-latki

III MIEJSCE:
Oliwia Litwin – Pszczółki 6-latki
Denis Atalski – Jeżyki 4-latki
Nadia Diakowicz – Motylki 3-latki

Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, a wszyscy uczestnicy pamiątkowy dyplom oraz wafelek.
Wszystkie prace zostały wyeksponowane w przedszkolnej szatni. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!