W grupie ,,Biedronki” mieliśmy bardzo trudne zadania – zdawaliśmy test na Pomocników Mikołaja. Musieliśmy nauczyć się imion wszystkich reniferów z zaprzęgu Św. Mikołaja, pakowaliśmy prezenty na czas a potem jeszcze odpowiednią ilość musieliśmy zapakować na sanie i dostarczyć w wyznaczone miejsce, odgadywaliśmy ukryte zabawki, odkodowaliśmy obrazek choinki i napisaliśmy listy do Mikołaja oraz samodzielnie zaprojektowaliśmy znaczek pocztowy. Oj, pracy mieliśmy baaardzo dużo, ale test zdaliśmy pomyślnie i od dziś możemy być Pomocnikami Św. Mikołaja. W Jego zastępstwie odwiedziła nas Śnieżynka Grażynka, która przekazała nam list od Mikołaja i poczęstowała słodkościami.

🎅🍫🎄🎁 Pani Danusia serdecznie dziękuję rodzicom za włączenie się do zabawy i przygotowanie dla dzieci stroju i ozdób mikołajkowych, w których wyglądały prześlicznie. Od dzisiaj magia świąt unosi się w całym przedszkolu 🎁🎄🎅🥰