MOTYLKI I PSZCZÓŁKI Z WIZYTĄ W PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

Dwie grupy przedszkolne z Przedszkola Gminnego w Polanowie udały się z wizytą do Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Koszalinie, aby obejrzeć nowoczesny sprzęt, zaplecze oraz zobaczyć jak wygląda na co dzień służba Strażaka.

Oprócz tego dzieci dowiedziały się jak należy postępować w razie pożaru lub innych niebezpiecznych zdarzeń oraz jak wzywać pomoc. Zajęcia były bardzo ciekawe i już dziś zadeklarowało się kilkoro ochotników, którzy w przyszłości zasilą szeregi PSP.
Dziękujemy Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej za możliwość wzięcia udziału w zajęciach, a Panom Strażakom za cierpliwość i poświęcony CZAS, 😊

A z okazji niedawno obchodzonego ŚWIĘTA św. Floriana życzymy wszystkim Strażakom satysfakcji z wykonywanej pracy i społecznego uznania. 👏🏻👏🏻👏🏻