Dnia 17.11.2021 r. dzieci z grupy ,,Sarenki” zostały pasowane na przedszkolaków. Wykonawcą takiego ważnego zadania była Pani Dyrektor, która czarodziejską kredką zmieniła dzieci w przedszkolaków. Stalo się to w obecności rodzica.

Tego dnia od samego rana dzieci były bardzo przejęte. Z niecierpliwością czekały na tą ważną chwilę. Spotkanie rozpoczęło się koncertem piosenek i wierszyków w wykonaniu dzieci przy akompaniamencie gitary. Najbardziej dzieci były zaskoczone z otrzymanych braw! Pierwszy ich ważny koncert. Po występie odbyły się przyrzeczenia dzieci, a także Rodziców. Podczas pasowania niektórzy byli bardzo odważni, a niektórzy nieśmiali.
Dzieci otrzymały dyplomy i niespodziankowe misie, które będą im towarzyszyły przez cały okres pobytu w przedszkolu. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą.

Wszystkiego najlepszego ,,Sarenki”! Witajcie w gronie przedszkolaków!