,,POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…”

Zakończenie roku w przedszkolu to wyjątkowy dzień dla wszystkich rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim – dla dzieci.
W tym roku szkolnym pożegnaliśmy dzieci z grupy Zajączki w nietypowy sposób, zaprosiliśmy dzieci i ich rodziców do przedszkola, nie mogli być wszyscy w jednym czasie, ale za sprawą filmiku, mogliśmy wszystkich, zobaczyć, posłuchać, powspominać. W tym trudnym dla wszystkich czasie udało się nam stworzyć i przeżyć choć namiastkę uroczystego zakończenia, oczywiście nie udałoby się nam tego dokonać bez współpracy Kochanych Rodziców, były wspomnienia, łzy wzruszenia, podziękowania i dyplomy.
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
Już kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.