Dnia 15 czerwca starsze grupy z naszego Przedszkola 🐝🍄🐇🦋🦔🐞odwiedziły Św. Górę Polanowską. Celem naszej wycieczki było nadanie imienia młodej ośliczce. Ogłoszony został konkurs, gdzie dzieci z pomocą rodziców miały wybrać imię. Jury w składzie: Wicedyrektor Ewelina Diakowicz, Pani Halina Moń, Grażyna Domowicz, Anetta Długołęcka, ks. Kondrat z pośród 83 głosów wylosowali imię najciekawsze, które często się powtarzało. Ośliczce nadano imię ,,Sendi”.
Następnie udaliśmy się na Górę Polanowska. Po drodze wysłuchaliśmy historię studni, którą opowiedział nam ks. Kondrat. Po dotarciu do kaplicy wszyscy wspólnie pomodliliśmy się i każda grupa zrobiła bukiet z polnych kwiatów, które zostały złożone Matce Boskiej.
Przywitał nas Ojciec Janusz, wspólnie pomodliliśmy się i wysłuchaliśmy historię związana z Górę Polanowską. Wszyscy udaliśmy się na obiad pod chmurką. Czekała na nas pyszna zupa grochowa🍲 i hamburger drobiowy🍔. To był udany i niezapomniany wyjazd. Dziękujemy za miło spędzony czas 🙂