🍄Na piątkowe spotkanie dzieci i rodzice przynieśli do przedszkola swoje ulubione owoce i warzywa, by stworzyć OWOCOWO-WARZYWNEGO LUDZIKA. Z myślą o zdrowym odżywianiu postanowiliśmy, przy wsparciu rodziców, zachęcić dzieci do spożywania witamin w naturalnej postaci. Po wykonaniu pięknych kolorowych i zdrowych ludzików, zadaniem dzieci było zrobić sok. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku i bezpiecznymi zasadami użytkowania.😊 Potem pozostało tylko wrzucanie umytych owoców🍊🍎🍌 i warzyw 🥕🥬 do maszyny i sok gotowy🥤. Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo smakował soczek, ponieważ wykonany był z naturalnych składników bez dodatku cukru i konserwantów.👍☺️ Muchomorki doskonale wiedzą, że aby zdrowym być 💪trzeba prawidłowo się odżywiać. 😊 Bardzo dziękujemy rodzicom za życzliwość, znakomitą atmosferę oraz zaangażowanie w piątkowe spotkanie.☺️