25.11.2021 r. ,, Sarenki” obchodziły milusińskie ,,Święto Pluszowego Misia”. Tego dnia dzieci odwiedził niezwykły gość – wielki pluszowy miś, który przywitał się z wszystkimi. Miś jak to miś przytulał wszystkie dzieci i panie. Uściskom nie było końca!
Potem przedszkolaki poznały niezwykłą historię powstania tego święta. Później była druga niespodzianka – zabawy z małymi pluszowymi misiami. Dzieci uczyły misie kierunków w przestrzeni sadzając je w rożnych miejscach. Nie obyło się bez tańca i małych przytulasów – niektórzy nie mogli się odkleić od swojego pluszaka!
Na koniec zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną ,,Mój miś” . Oczywiście wszystkie misie trafiły na wystawę. Nie wiadomo, który ładniejszy…
Na zakończenie spotkania z dużym misiem ,,Sarenki” zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie ,,Miś z rodziną”.
To był niezwykły dzień!