Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami.Dzieci oczywiście najbardziej wyczekują wielkanocnego zajączka, więc 29.03.2023 r. nasze ,,Sarenki” wraz z rodzicami spotkali się w przedszkolu pod hasłem ,,W poszukiwaniu wielkanocnej niespodzianki” .
Wszystko zaczęło się od listu, który zostawił zajączek wielkanocny. A potem były zadania.Najbardziej podobało się dzieciom szukanie jajeczek ukrytych w sali, segregowanie kolorowych pisanek – piłek do pojemników i zajęczy tor przeszkód.
Jednym z zadań było także wykonanie świątecznego zajączka – kartki z życzeniami, które dzieci zabrały do domu. Po drodze rozwiązywaliśmy wielkanocne zagadki. Największym wyzwaniem było znalezienie niespodzianki, która była bardzo dobrze ukryta – sprytny ten zając!Ale i z tym dzieci sobie świetnie poradziły. Smaczną niespodzianką okazały się jajka niespodzianki! Spotkanie zakończyło się piosenką dla rodziców,, Zając malowany”. Dziękuję dzieciom i rodzicom za przybycie, dobry humor i miło spędzony czas. Wesołych, zdrowych i pogodnych świat wielkanocnych!