W dniu 10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. Z samego rana odbył się patriotyczny przegląd recytatorski Wiersze dla Niepodległej, w którym wzięło udział aż 25-ro przedszkolaków. Każdy otrzymał dyplom oraz nagrodę. Występ na scenie przed komisją i kolegami z grupy wymagał sporo odwagi. Komisja wyróżniła pięcioro uczestników za wybitną recytację wiersza. Punktualnie o godzinie 11:11 w całym przedszkolu wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego śpiewany przez wszystkie przedszkolaki, grono pedagogiczne oraz pracowników przedszkola. Dziękuję rodzicom za przygotowanie dzieci do występu oraz śpiewania hymnu narodowego. Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców przedszkola za pomoc w organizacji pomysłu: udział w pracy komisji oraz zakup nagród dla uczestników wszystkich trzech konkursów – Konkurs na Różaniec, Konkurs na najciekawszą dynię oraz patriotyczny przegląd recytatorski Wiersze dla Niepodległej.