Dzisiaj 19.02.2020 r. najstarsze przedszkolaki postanowiły wybrać się z wizytą na pocztę. Przywitała nas pani naczelnik, a potem pokazała nam tajemne pomieszczenia, do których mogą wchodzić tylko pracownicy poczty. Dowiedzieliśmy się w jakim mundurze chodzi listonosz, jak wygląda sortowanie listów, gdzie są składowane paczki i gdzie jest miejsce wydawania paczek oraz listów. Dowiedzieliśmy się, że miejsce pracy pań za długą ladą nazywa się sala operacyjna, w której należy zachować ciszę. Chłopcy zainteresowali się starym, dużym sejfem, niestety już nie używanym. Skorzystaliśmy z okazji i wysłaliśmy nasze rysunkowe listy – nie zdradzimy adresata. Na koniec spotkania wręczyliśmy trochę bajkową, pamiątkową skrzynkę pocztową z podziękowaniem za miłe spotkanie. Dziękujemy pani naczelnik i wszystkim pracownikom poczty.