W środę 29.11.2023 r. w budynku szkoły przy ul. Wolności, odbył się rodzinny turniej sportowo-zabawowy „Z Mamą i Tatą: radośnie, zdrowo i sportowo”.

Celem przedsięwzięcia było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu dzieci z rodzicami.
Turniej rozpoczął się krótką rozgrzewką. Rodzinne drużyny przystąpiły do konkurencji sportowych, wśród których były: rzut woreczkiem do pojemnika, wyścig z jajkiem, bieg rodzica z dzieckiem na barana, toczenie dużej piłki, tor przeszkód, toczenie opony, wyścigi na kocu, sztafeta, tunel.
Ostatnie zadanie polegało na wykonaniu plakatu „Dbam o swoje zdrowie”. Wszystkie drużyny walczyły z wielkim zaangażowaniem.
Podczas trwania emocji sportowych miło nam było gościć Panią dyrektor Aleksandrę Kalinowską, której serdecznie dziękujemy za obecność.
Na zakończenie turnieju, dzieci jako przedstawiciele rodzin otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wszyscy mieliśmy okazję poczęstować się zdrowym, smacznym jabłkiem. O oprawę muzyczną zadbali Panowie z POKiS, którym serdecznie dziękujemy za uświetnienie naszego spotkania.
Pomoc ze strony Pana Piotra okazała się niezastąpiona – dziękujemy bardzo. Dziękujemy Rodzinom za wspaniałą zabawę!!! 🤾🤸‍♂️🏋‍♂️🤾