ZDROWIE NASZYM SKARBEM Grupa PSZCZÓŁKI w czasie tygodnia o zdrowiu gościła w swoich progach niezwykłych gości – Panią Asię i Panią Weronikę – mamę Emilki i Poli, które są farmaceutkami i na co dzień pracują w aptece. Pszczółki podsumowały wiadomości o zdrowiu, dowiedziały się co można kupić w aptece, ale też jak przechowywane są leki i jak wyglądają poszczególne pomieszczenia na zapleczu, których na co dzień nie widać. Zapoznały się z pracą farmaceuty, jaką jest nie tylko sprzedaż leków ale również tworzenie preparatów na zamówienie, w postaci maści, tabletek itp. Na zakończenie pod czujnym okiem naszych MAM wykonały krem natłuszczający. 😊 Bardzo dziękujemy Pani Asi i Pani Weronice za pomysł i zaangażowanie. Zachęcamy innych rodziców, którzy wykonują ciekawy zawód i chcieliby się z nami tym podzielić. 😊